• 11-201506180439520177383400
  • Yeni Web Sitemiz Yayında

    Mobil cihazlardan girişleri tam destekleyen yeni web sitemiz ziyaretleriniz için yayınına başladı. Her türlü görüş, öneri ve isteğinizi iletişim formumuz vasıtası ile bizlere hızlıca iletebilirsiniz.

Yakın Çevremiz

Detaylar

Hakkımızda

Mim Hotel Hakkımızda Detaylar

Bize Ulaşın

Detaylar

ONLINE REZERVASYON

HAKKIMIZDA

Sizleri Mim Hotel’de, dünyada esi ve benzeri olmayan Türk misafirperverligi ve Uluslararası hizmet anlayisi ile ağırlıyoruz.

Otelimiz, Istanbul’un en önemli merkezlerine olan yakinligi ile, kisa sürede ulasim kolayligini sizlere yasatabilecek bir noktada Sisli ilçesinde, Nisantasi - Fulya bölgesinde yer almaktadir.

Mim Hotel, sahip oldugu farkli standartlardaki 114 oda, direkt açik hava terasa ulasabileceginiz son sistem teknik özellikli 7 toplanti salonu, yaz ya da kis açik havada teras keyfi, yiyecek içecek bölümlerimizde damak zevkinize uygun lezzetler bulabileceginiz, Istanbul’un merkezinde dört yildizli bir otel olma özelliklerini tasimaktadir.

MiSYON

Mim Hotel’de, insana ve çevreye saygiyi ön planda tutarak, modern hizmet anlayisini güler yüzlü personelimiz ile tüm misafirlerimize daima sunabilmek, misafirlerimize evlerinde duyduklari huzur ve güven ortamini yasatmak, misyonumuzun en önemli temel taslaridir.

MİM HOTEL İSTANBUL